11 odgovora Najnoviji odgovor dana 19.09.2017. 00.21 napisao/la je ivana.

Gde odneti MyKi sat na reklamaciju/servis?

bane

Pozdrav,

Gde odneti ovaj sat na servis? Star je nepunih 6 meseci i izgleda da baterija izdaje...

Hvala vam.

• 1. Re: Gde odneti MyKi sat na reklamaciju/servis?
          hakunamatata

Pozdrav,

Uređaje koji su u garanciji najbolje odneti u najbližu poslovnicu. Zaposleni u Telenor poslovnici će uređaj poslati u ovlašćeni servis, a tebi će stići notifikacija o svim detaljima

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Gde odneti MyKi sat na reklamaciju/servis?
            bane

Odlično.

Hvala ti.

• 3. Re: Gde odneti MyKi sat na reklamaciju/servis?
              ivana.

Samo da dodam, vlasnik broja sa ličnom kartom može doneti sat u najbližu našu radnju.

• 4. Re: Gde odneti MyKi sat na reklamaciju/servis?
                bane

Pozdrav Ivana,

informacije sa terena se malo razlikuju...

Bio sam u meni najbližoj poslovnici i dobio odgovor da moram ići tamo gde sam kupio... "Srećom" kupio sam na Bulevaru, ali se ta poslovnica zatvorila...

Kako bilo, dobio sam info da ga nema na lageru za zamenu (ukoliko servis potvrdi da je opravdano) i da se očekuje tek krajem iduće nedelje.

Zaboravih da napomenem da mi je rečeno da se radi isključivo zamena, ukoliko je opravdano.

Sada mi ostaje pitanje da li smem sam da izvadim karticu? Nije mi prihvatljivo da ne mogu da budem u kontaktu sa detetom 2 nedelje... A ne bih želeo da ugrozim garanciju za sat od nepunih 6 meseci...

• 5. Re: Gde odneti MyKi sat na reklamaciju/servis?
                  drdekzar

Koliko znam uredjaji uzeti u Telenoru se mogu na reklamaciju odneti u bilo koju poslovnicu.
                  Sto se tice vadjenja kartice mislim da nije problem da izvadite sami, nisam ga koristio ali verujem da kartica stavlja i vaki kao kod telefona pa ne vidim razlog da ne mozete sami to da uradite.
                  Ako se nesto ne snadjete trazite u poslovnici da Vam izvade karticu.

• 6. Re: Gde odneti MyKi sat na reklamaciju/servis?
                    bane

Pozdrav Dejane,

Izuzetno cenim sve vaše napore ovde, ali situacija na terenu vas ili sve demantuje, ili opasno "škripi" briga o kupcu.

Bio sam jutros i u Knez Mihailovoj, dobio odgovor da nema  satova na lageru... Kada sam pitao da li može da se izvadi kartica, dobio sam odgovor da se to ne radi i da se dobija ceo uređaj nov, valjda sa brojem. Na moje pitanje da li je moguće da odvrnemo 4 mala šrafa da bih SIM karticu preneo u bilo koji uređaj da ne čekam 10 dana da stigne novi, rečeno mi je da to nije opcija. Jedino rešenje koje mi je ponuđeno je da kupim neku pripaid karticu i tako faktički dodam na svoj trošak još cca 300 dinara na sve ovo???

Takođe sam tražio i da mi se izda duplikat SIM kartice što sam radio kada sam jednom prilikom izgubio telefon. Međutim, to je neki problem, jer mi je objašnjeno da to može za telefon, ali ne za sat koji je u suštini telefon

U tom momentu sam tražio da se obustavi isplata poslednje rate za telefon, kao i bilo kakva naplata za račun koji ne mogu da koristim, očigledno bar još 10 dana.

Ono što mi je jasno da će to biti daleko više, jer ako za 10 dana stigne telefon, neko će me pozvati.. Ali imam info da se može dobiti novi tek pošto servis odobri.. Kako mi sada nisu uzeli sat, to verovatno znači da ću morati da sačekam i zakonski rok za odgovor na reklamaciju, što je minimum 8 dana...

Eto sad, forumaši moji.. Šta da radim dalje, ako neko može da mi da neki dobar savet?

Što bi rekao jedan moj kolega na kraju dugačkog mail-a koji je poslao na više ljudi: " Ko je stigao do ovde - hvala mu"

• 7. Re: Gde odneti MyKi sat na reklamaciju/servis?
                      drdekzar

Ufff, ja nisam znao da sat ima integrisanu karticu....to onda na zalost menja sve.Jedino strpljenje dok ne stigne nov za zamenu.

• 8. Re: Gde odneti MyKi sat na reklamaciju/servis?
                        ivana.

Bane, žao mi je zbog opisane situacije i nadam se da će nam uskoro stići nove količine pomenutog uređaja. Ukoliko se utvrdi poteškoća, sat se odmah menja na prodajnom mestu bez obzira na kvar. SIM kartica je integrisana u aparat, a otvaranje istog nije predviđeno i u suprotnom bi se poništila garancija.

• 9. Re: Gde odneti MyKi sat na reklamaciju/servis?
                          bane

Dejane, ja i nisam dobio odgovor da je integrisana, već samo da to ne može

A naravno, strpljenja je uvek potrebno imati u post prodaji... Sva sreća da sam u sličnom poslu, pa razume izazove...

• 10. Re: Gde odneti MyKi sat na reklamaciju/servis?
                            bane

Pozdrav Ivana,

eto prve potvrde da je integrisana kartica... Dakle, i duplikat broja je nemoguće dobiti? Iskren da budem, nije mi jasna tehnička problematika izdavanja SIM kartice, bez obzira što je br integrisan...

Hvala vam svima.         

• 11. Re: Gde odneti MyKi sat na reklamaciju/servis?
                              ivana.

Pozdrav Bane, kada budeš dobio novi uređaj uz njega ide novi broj i nova kartica. Nažalost nije moguće izdavanje duplikata.