10 odgovora Najnoviji odgovor dana 15.09.2017. 06.34 napisao/la je ivana.

Obnova ugovora

scorpio

Na android aplikaciji "Moj Telenor" mi je 01.09.2017. stigla ponuda da obnovim ugovor uz 30% popusta. Ista ponuda mi je stigla i 11.09. sa podsećanjem da ponuda važi do 15.09.2017. Kada sam hteo da realizujem ponudu "jednim klikom" večeras, 13.09. izašla mi je poruka da "sadržaj ne postoji"?! Da li ta ponuda i dalje važi, jer kad sam pozvao operatera rečeno mi je da je popust samo 20%, a da je popust od 30% verovatno greška?! Možda je Telenor shvatio da je 30% preveliki popust, pa je ponudu povukao pod izgovorom tehničke greške, što i nije baš u skladu sa moralnim i profesionalnim normama...  Imam screenshotove ponuda sa telefona ukoliko treba da argumentujem ovo

• 1. Re: Obnova ugovora
          hakunamatata

Pozdrav,

Popust od 30% možeš dobiti ukoliko uzmeš uređaj preko Telenor banke. 20% popust je uglavnom ako se ne uzima uređaj.

Najbolje bi bilo da preko Moj Telenor portala pogledaš koje su ponude za tebe..

• 2. Re: Obnova ugovora
            scorpio

Pozdrav,

kada sam 11.09. "jednim klikom" ušao u ponudu,u njoj nije bio uslov uzimanje uređaja preko Telenor banke. Štaviše, Telenor banka u ponudi nije ni pomenuta, a ni ja nisam klijent pomenute banke.

1. Zašto bi mi Telenor uopšte slao ponudu putem aplikacije "Moj Telenor" kroz sekciju "Ponude za tebe" koja se odnosi isključivo na moj broj, potrošnju, statistikui sl., uz posredstvo Telenor banke čiji nisam klijent? Valjda bi to Telenor znao? Ponavljam: u ovoj ponudi Telenor banka nije pomenuta ni u jednom kontekstu.

2. Zašto ponuda više ne postoji u pomenutoj aplikaciji u sekciji "Ponude za tebe" ("Traženi sadržaj ne postoji - error 602"), odnosno: zašto je povučena pre isteka roka za obnovu - 15.09.2017. Jer, da nije povučena, ja bih "kliknuo", obnovio ugovor i ne bih se oglašavao putem ovog foruma...

3. U sekciji "Ponude za tebe" stoji - "Trenutno nema ponuda za tebe"?!Ponuda.pngScreenshot.png

• 3. Re: Obnova ugovora
              hakunamatata

Probaj da "ubiješ" aplikaciju i pokreneš ponovo, pa proveri da li je ponuda i dalje dostupna. Takođe, probaj da se uloguješ na portal Moj Telenor i proveriš da li je tamo dostupna ponuda.

• 4. Re: Obnova ugovora
                scorpio

Probao i... ništa. U sekciji "Ponuda za tebe" postoje samo "Zaštita od isključenja" i "Specifikacija poziva". Ništa ozbiljnije...

Kako neprofesionalno...

Već mesecima razmišljam da promenim mobilnog operatera, jer neki drugi poodavno nude više pogodnosti za manje novce, ali sam Telenoru i ovom broju veran od 1998.god... Verovatno će ovaj amaterizam da presudi prilikom odlučivanja po isteku ugovora (još malo)...

• 5. Re: Obnova ugovora
                  thestefaneli

Ponuda od 30% na pretplatu bez uređaja je dostupna samo za određene korisnike, a po slikama ti si među njima.

Razlog zašto nisi u mogućnosti da je aktiviraš je verovatno privremeni sistemski problem, koji će svakako Ivana J da ti proveri.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
                  • 6. Re: Obnova ugovora
                    scorpio

Ali, šta ako se "privremeni sistemski problem" reši tek nakon isteka roka za produženje ugovora? Hoće li Telenor, u tom slučaju da produži rok?

Hvala na odgovoru, sačekaću IvanuJ da proveri i javi...

Pozdrav!

• 7. Re: Obnova ugovora
                      thestefaneli

Budi bez brige za rok. Rešićemo sve.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
                      • 8. Re: Obnova ugovora
                        ivana.

Pozdrav Zorane, zapratila sam te, pls, pošalji mi broj u inboks, kako bih mogla da proverim sve.

• 9. Re: Obnova ugovora
                          scorpio

I dalje ništa? Nikakva informacija?

• 10. Re: Obnova ugovora
                            ivana.

Poslala sam ti poruku, pls, proveri inboks.