2 odgovora Najnoviji odgovor dana 02.10.2017. 05.45 napisao/la je kesa

Ponuda Telenora,posle zahteva da se postpejd prebaci na pripejd

kesa

Posle mog zahteva da prebacim broj na pripejd zvali su me ljudi iz Telenora i ponudili kao bolje uslove kazem kao...Pošto mi je bio potreban aparat ponudili su mi popust na telefone od 5000 do 10000 rsd .Ok to je dobro ali u daljem razgovoru za paket od 1750 din i 1650( 350 min i 400min i 1gb i 1,5 gb z)  za koje sam se odlucio, cujem da nema onih 10Gb interneta u tom slucaju. Gledao sam da uzmem huawei honor 9 u tom slučaju bi on bio 35,960 rsd sa popustom od 10000rsd. Na moju zalost primoran sam bio da odbijem ponudu posle 11 godina u telenoru ,jer konkurencija mi nudi kao novom korisniku bolje uslove. Konkretno za taj isti model telefona online kupovinom nudi mi uz njega i džepni punjač,i tablet i 10% na keš plaćanje .Te je tako tamo telefon 35100 rsd+tablet +džepni punjač  a tarifa neograničeni razgovori i 2 GB internet. U svakom segmentu bolji uslovi plus pride dodaci. Pa se pitam da li je Telenoru toliko stalo do korisnika koji su vise od decenije tu da mu daju na jednu stranu kao popust a ovamo mu oduzmu na drugu stranu 10 Gb . Na zalost tako je, sada čekam da prođu tri meseca i prenesem broj u drugu mrežu ako se nesto ne poboljša u Telenoru