1 2 Prethodno Sledeće 15 odgovora Najnoviji odgovor dana 20.10.2017. 09.26 napisao/la je dusan.mrvic

10GB MOBILNOG INTERNETA

dusan.mrvic

Da li vi ovo poklanjate postpaid korisnicima 10GB interneta od 1. Oktobra? Stigla mi je bila poruka da od 1. Oktobra dobijam 10 GB koje mogu da trosim u domacem saobracaju...

• 1. Re: 10GB MOBILNOG INTERNETA
          hakunamatata

Šta tačno piše u poruci?

• 2. Re: 10GB MOBILNOG INTERNETA
            dusan.mrvic

Od 1.10. imate na raspolaganju 10GB interneta mesecno za koriscenje tarif. dodatka drustvene mreze kao i po 10 GB dodatnog interneta za izabrane aplikacije iz aktuelne ponude. Dodeljeni internet vazi u dom. saobracaju.

• 3. Re: 10GB MOBILNOG INTERNETA
              hakunamatata

Dakle, ako imaš aktiviran tarifni dodatak društvene mreže, deezer, HBO Go ili neki drugi, imaćeš na raspolaganju po 10GB za korišćenje tih dodataka

Kompletne dodatke možeš pogledati na portalu i aplikaciji Moj Telenor

• 4. Re: 10GB MOBILNOG INTERNETA
                dusan.mrvic

Pa ja sam te dodatke pre koristio potpuno free osim hbo dobro ni sad nemogu da potrosim 10GB jedino da se ne skidam sa interneta ali u svakom slucaju hvala

• 5. Re: 10GB MOBILNOG INTERNETA
                  hakunamatata

Ranije je bilo po manje saobraćaja za dodatke, a sada se za svaki dobija po 10GB 

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
                  • 6. Re: 10GB MOBILNOG INTERNETA
                    dusan.mrvic

Čuo sam i to da preko vaših aplikacija dajete naše podatke BIA! Jel tačno to ili novinarska patka? 

• 7. Re: 10GB MOBILNOG INTERNETA
                      valdy

zato ja i dalje nosim 3310 i staru Mobtelovu karticu!

• 8. Re: 10GB MOBILNOG INTERNETA
                        srpskalegija

Мени је 10GB интернета премало за додатак  ,,Друштвене Мреже " пошто доста користим Фејсбук већ сам добио обавештење да сам потрошио 80% саобраћаја .Уопште нисам задовољан што је теленор увео ограничење за тај пакет на тако малу количину података     Уз то у апликацији  ,,мој теленор " уопште не постоји приказ потрошње за  ,,друштвене мреже" а пре више од недељу дана сам се жалио на то. Нису поправили. Screenshot_20171017-084731.png

• 9. Re: 10GB MOBILNOG INTERNETA
                          dusan.mrvic

Od kada su promenili dilera krajnje se ponasaju neprofesionalno. U ugovoru mi pise da mogu da koristim neograniceno drustvene mreze i deezer i posle 4 meseca promene. Ovo je bezobrazluk zato sto ja koristim telenor mrezu vec 5 godina!

• 10. Re: 10GB MOBILNOG INTERNETA
                            srpskalegija

Поздрав Душане.

Сасвим исти случај самном. Теленор користим још дуже од 2011 године. Када сам склапао уговор рачунао сам да ће ми уз тадашњи додатак ,,друштвене мреже " који је имао неограничену количину интернета то бити довољно. Међутим у међувремену је Теленор смањио на 10GB и то је тренутно недовољно за цео месец.И сада ја треба њима да доплатим купујућу још интернета преко свог пакета.

Да су бар дали 20 или 30GB па да имам довољно али они су смишљено са неограниченог смањили на 10 да би ми избили још новца из џепа и мени и теби и свима нама које су пустили да се навикну на неограничен интернет па га после скинули на 10GB.

Жалио сам се на ову промену, рекао сам оператерима, пре три дана сам послао и е- mail на  service@telenor.rs где се такође жалим. Још ми нису одговорили на мејл. Пре недељу дана сам се жалио да у апликацији  ,,мој теленор " нема прегледа потрошње за ,,друштвене мреже " ни до дан данас то нису решили.

• 11. Re: 10GB MOBILNOG INTERNETA
                              thestefaneli

Dušane,

u ugovoru piše da u okviru paketa (u zavisnosti od onog kojeg koristiš) imaš pravo na korišćenje digitalnih servisa. Telenor zadržava pravo promene uslova korišćenja istih, uz prethodno obaveštenje naravno. Siguran sam da su sve poslate primedbe, komentari i sugestije nama stigle ili će stići na pravu adresu. Ako bude bilo promena, biće objavljeno.

• 12. Re: 10GB MOBILNOG INTERNETA
                                dusan.mrvic

A obavestili me 7 dana pre. Jako im to obavestenje u pm..! Obavestavam ih i ja da cu od sad samo koristiti wifi i truditi se da sto manje koristim njihove usluge!

• 13. Re: 10GB MOBILNOG INTERNETA
                                  dusan.mrvic

Ma Nenade sta imam da se zalim i onako oni tu zalbu nece prihvatiti. Ovo je treci put kako su me prevarili.. prvo mi je njihov bankomat progutao pare, pa onda mi utnuli teslin telefon koji nije ni za k..ac. Pa su me sad sa drustvenom mrezom zajebali. Cim istekne ugovor raskidam!

• 14. Re: 10GB MOBILNOG INTERNETA
                                    srpskalegija

Па то за Теслин телефон руку на срце не може

1 2 Prethodno Sledeće