3 odgovora Najnoviji odgovor dana 08.10.2017. 11.59 napisao/la je veljkoz

Naplaćivanje 4G

veljkoz

U ugovoru mi stoji kao stavka računa "4G promocija" sa iznosom 329.17 RSD. Ovo ne mogu nigde ni da deaktiviram, niti sam znao da se uopšte naplaćuje (i svakako ne toliko!)

Jel može neko da mi objasni odakle ovo, i kako da ga ugasim? Na sajtu nigde nije izlistana ova usluga, ne mogu nigde da je pronađem...

(a da ne pominjem da je veoma bezobrazno naplaćivati nešto što je sada već toliko standardna stvar!)

Da li treba da pišem reklamaciju da bih rešio ovaj problem?

• 1. Re: Naplaćivanje 4G
          hakunamatata

Možeš li da fotkaš taj deo ugovora, da vidimo o čemu se radi?

• 2. Re: Naplaćivanje 4G
            thestefaneli

Veljko,

usluga koja ti se naplaćuje nije 4G kao 4G mreža, već dodatni internet saobraćaj od 1GB na osnovu kupovine 4G telefona u prethodnom periodu. Dobio si SMS obaveštenje da će se od 1. januara 2017. godine naplaćivati na mesečnom nivou ukoliko ga ne deaktiviraš. Deaktivacija je moguća putem svih kanala, poput Moj Telenor aplikacije, portala ili u poslovnici.

Pozdrav

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
            • 3. Re: Naplaćivanje 4G
              veljkoz

Da, bravo, to je to. Samo je problem što se to nigde ne vidi - ne mogu da deaktiviram ni na portalu, ni u mobilnoj aplikaciji, nigde se uopšte ni ne ispisuje... morao sam da odem u poslovnicu da mi deaktiviraju... u svakom slučaju, problem rešen. Hvala!