1 2 Prethodno Sledeće 15 odgovora Najnoviji odgovor dana 08.11.2017. 11.00 napisao/la je srpskalegija

Tarifni dodatak ,,Drustvene Mreze "

srpskalegija

Тренутно овај тарифни додатак обухвата Фејсбук, Твитер и Вацап уз 10GB месечног саобраћаја за коршћење овог додатка.

Колико сте задовољни начином на који је додатак креиран и може ли он да подмири ваше месечне потребе са количином података од 10GB?

• 1. Re: Tarifni dodatak ,,Drustvene Mreze "
          hakunamatata

Po meni, 10GB je dovoljno za društvene mreže.. Naravno, ako se koriste razumno

• 2. Re: Tarifni dodatak ,,Drustvene Mreze "
            srpskalegija

Од када је Теленор увео ограничење од  10GB података за  ,,Друштвене Мреже" уопште нисам задовољан јер је ово ограничење направљено крајње произвољно без реалне анализе потрошње.

Наиме ја доста користим фејсбук и већ сам добио обавештење преко СМС да сам потрошио 80% доступног саобраћаја из додатка а тек је 17'ти у месецу!?

Врло сам незадовољан оваквим ограничењем и уопште како је тај додатак остао на 10GB иако је састављен од чак три сервиса. Требало би да буде од 30GB  по истој логици по којој сваки други  додатак садржи само по један сервис за 10GB!  Такође не може се пратити потрошња преко апликације ,,Мој Теленор '" иако сам се и на то жалио пре више од недељу дана није учињено ништа да се то омогући.

• 3. Re: Tarifni dodatak ,,Drustvene Mreze "
              hakunamatata

Da li ti je ažurirana aplikacija na najnoviju verziju? Meni prikazuje i Deezer i HBO potrošnju.

• 4. Re: Tarifni dodatak ,,Drustvene Mreze "
                srpskalegija

Ажурирана је, приказује ми преостале податке за друге услуге али не и за додатак  друштвене мреже .Screenshot_20171017-095130.png

• 5. Re: Tarifni dodatak ,,Drustvene Mreze "
                  hakunamatata

Možda Stefan Milivojević zna zašto se ne prikazuju društvene mreže

• 6. Re: Tarifni dodatak ,,Drustvene Mreze "
                    katarina.s

Pozdrav Nenade, upoznati smo sa poteškoćom i radimo na rešavanju. Prikaz i za ovu app će uskoro biti dostupan. Hvala ti na strpljenju.

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
                    • 7. Re: Tarifni dodatak ,,Drustvene Mreze "
                      srpskalegija

Прошло је више од недељу дана од како сам вам скренуо пажњу на то, али док год је човек жив постоји нада 

• 8. Re: Tarifni dodatak ,,Drustvene Mreze "
                        srpskalegija

Све док нисте ограничили додатак друштвене мреже на 10GB месечно, био сам задовољан Теленором.

Сада имам неограничен интернет за Википедију коју далеко мање користим и далеко мање ми је потребна него Фејсбук. А за Фејсбук нећу моћи да издржим до краја месеца са 10GB шта вам је то забога требало. Не могу да верујем да сте ме довели у овакву позицију само да би сте ми избили још новца из џепа. Када сам бирао пакет рачунао сам да ћу уз тадашњи додатак друштвене мреже бити задовљан и био сам до скора 

• 9. Re: Tarifni dodatak ,,Drustvene Mreze "
                          hakunamatata

Dodaci se kreiraju prema prosečnim potrošnjama korisnika. Gledanje videa na FB troši okvirno 160 megabajta po satu, dakle 10GB je dovoljno za dva i po sata gledanja videa dnevno. Samo korišćenje FB aplikacije troši oko 60 mega po satu, što znači da imaš za preko 5 sati konstantnog korišćenja dnevno u tih 10GB

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
                          • 10. Re: Tarifni dodatak ,,Drustvene Mreze "
                            hakunamatata

I kao što kažem, sve se kreira u skladu sa potrebama Naravno, uvek ima ljudi koji troše drastično više.

• 11. Re: Tarifni dodatak ,,Drustvene Mreze "
                              srpskalegija

Могли су да дају више за додатак који обухвата три сервиса дали су исту количину података  као за један сервис . 1 сервис -  10GB  тако је са свим осталим сервисима док друштвене мреже обухвата три сервиса а количина података је иста као да је само један сервис.

Дефинитивно кривим теленор за ово .

• 12. Re: Tarifni dodatak ,,Drustvene Mreze "
                                srpskalegija

А шта је са Твитером и Whatsapp-om који такође улазе у исти додатак заједно са Фејсбуком и збир укупних података за све три услуге је само 10GB.

Док је рецимо Инстаграм издвојен и само за њега је предвиђено 10GB , овде тих 10GB треба да покрије ТРИ сервиса .Теленор и логика.

• 13. Re: Tarifni dodatak ,,Drustvene Mreze "
                                  hakunamatata

Prema statistici, Instagram koristi 750 mega po satu, što je 5 puta više nego gledanje videa na FB i 12 puta više od pretraživanja Verovatno iz tog razloga

• 14. Re: Tarifni dodatak ,,Drustvene Mreze "
                                    srpskalegija

Инстаграм не користим, тако да не могу да дам оцену о потрошњи произвољно.   Ја сам у Теленору од 2011 никада ме нису овако добро зезнули  као сада  

1 2 Prethodno Sledeće