12 odgovora Najnoviji odgovor dana 20.10.2017. 09.33 napisao/la je hakunamatata

Drustvene mreze

dusan.mrvic

Krajnje neprofesionalno sa vase strane da korisnike koji su tu vec 5-20 godina kod vas uslovljavate i ogranicavate mb za drustvene mreze i deezer! U ugovoru je lepo pisalo da dobijam dva tarifna dodatka neograniceno, a taj ugovor ste po svom nahodjenju izmenili za 4 meseca! I plus ste mi utnuli nikad gori Tesla telefon. Taj Tesla telefon sam uzeo zato sto je vasa radnica bila navalentna!

• 1. Re: Drustvene mreze
          mdamnjanovic

Dušane, za Deezer nikad nije bio neograničen net. Uvek se dobijalo 2GB neta za korišćenje servisa a od skoro se dobija 10GB.

• 2. Re: Drustvene mreze
            hakunamatata

Već se o tome pisalo na Tarifni dodatak ,,Drustvene Mreze "  nema potrebe ponavaljati temu

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
            • 3. Re: Drustvene mreze
              dusan.mrvic

Da upravu si za Deezer, ali za drustvene mreze je uvek bilo neograniceno.

• 4. Re: Drustvene mreze
                dusan.mrvic

Pisalo ili ne nemozete po svom nahodjenju menjati ugovor. Ja mogu da vam placam manju cenu pretplate, a ne punu cenu, ali vi tada naravno meni necete tih 500 dinara manje oprostiti. Svatate sada u cemu je poenta?!

• 5. Re: Drustvene mreze
                  srpskalegija

И мене су довели у исту ситуацију ограничивши количину података за друштвене мреже на недовољних 10GB месечно!  Да су ставили више не би био проблем али су смањили на ниво да ми не можемо да имамо за цео месец.

И сад би да ме приморају да купим додатни интернет за остатак месеца, чист безобразлук.

• 6. Re: Drustvene mreze
                    dusan.mrvic

Neka nam smanje racun za ostale mesece jer ja sam namerno uzeo malo jaci paket da bih imao besplatne aplikacije. Ili mozda cekaju da se jave ovi iz zastita za potrosace pa onda da vrate ili smanje pretplatu?!

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
                    • 7. Re: Drustvene mreze
                      srpskalegija

Бар си ти мислио да је мало јачи пакет, ништа није довољно јако кад проради похлепа. Увек се нађе начин да се узме још новца  . 

Сада бар постоји могућност да се промени пакет из апликације  ,,Мој Теленор" ја размишљам о томе. Ако већ не могу да будем задовољан овим који сам ја одабрао онда ћу променити пакет на најмањи могући и плаћаћу им најмањи могући до истека претплате. Заборавили су да постоје још две мобилне мреже у Србији поред њих.

• 8. Re: Drustvene mreze
                        hakunamatata

Hajde ovako da razmislimo. Pre novih paketa su bili paketi sa recimo 300-500 minuta. Ti paketi svakako nisu bili dovoljni nekim ljudima (ja među njima jer trošim između 900 i 1100 minuta mesečno) pa su koristili dosta veće pakete. Isto je i sa internetom. Ja mesečno trošim oko 60GB u proseku, a to imam zahvaljujući opciji Telenor više. Nekome možda ni 60GB nije dovoljno tokom meseca, pa će platiti dodatno za još interneta, što je i logično.

• 9. Re: Drustvene mreze
                          srpskalegija

Ево статистике моје потрошње мобилног интернета

Јул - 15,82 GB

Август - 23,23GB

Септембар - 32,70GB

Октобар 1-20 - 18,21GB

Није било никаквих проблема све док Теленор није ограничио додатак  ,,Друштвене мреже " на 10GB .

Био сам сасвим задовољан све до сада. И Mrvic Dusan се жали из истог разлога и врло је вероватно да има још људи које је ова промена погодила на исти начин као што је нас.

Проблем нисмо изазвали ми корисници већ сам Теленор.

• 10. Re: Drustvene mreze
                            dusan.mrvic

Veliko razocarenje od tako jake firme koja ne posluje samo u Srbiji vec i u Iraku, Francuskoj, Nemackoj... da su toliko halapljivi.

• 11. Re: Drustvene mreze
                              mdamnjanovic

Offtopic: ni jednu zemlju nisi pogodio

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
                              • 12. Re: Drustvene mreze
                                hakunamatata

Hahahahhaha Oplakah