5 odgovora Najnoviji odgovor dana 15.11.2017. 09.35 napisao/la je thestefaneli

Wi fi mreza

vlasta

Imam huawei p8 lite i odbija mi pristup svim wi fi mrezama,odjednom. Kako da popravim?

• 1. Re: Wi fi mreza
          hakunamatata

Najbolje bi bilo da probaš hard reset uređaja. Pre resetovanja napravi backup. Ako to ne pomogne, pošalji ga na servis.

• 2. Re: Wi fi mreza
            mdamnjanovic

Čest problem sa tim modelom. U svakom slučaju, u servisu se to rešava.

Probaj ovo:

1. go to developer options and select restore to default settings

2. in developer options, only switch on "Developer Options " , "Stay awake" and "use legacy DHCP client"

3. Then in" Wi-Fi advanced settings" Network notifications "Off" Keep wi-fi on during sleep "Never" Set network connection method "Automatically connect"

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
            • 3. Re: Wi fi mreza
              vlasta

Da li reset brise sve moje podatke tipa slike,muziku i ostalo?

• 4. Re: Wi fi mreza
                hakunamatata

Hard reset da, zato je potrebno da napravis backup. Probaj sa Milosevim predlogom prvo, pa onda hard reset.

• 5. Re: Wi fi mreza
                  thestefaneli

Ovo je čest problem kod ovog modela telefona. Ukoliko ne rešiš problem nakon ovog a što su Goran i Miloš predložili, najbolje bi bilo da ga pošalješ na servis u bilo kojoj našoj poslovnici. Najverovatnije je u pitanju hardverski problem, i da će biti zamenjena matična ploča zajedno sa WiFi čipom.