11 odgovora Najnoviji odgovor dana 01.12.2017. 12.38 napisao/la je srka1970

Obnova ugovora

bokimm

Prilikom obnove ugovora moze li se uzeti paket play+20 bez uredjaja sa preplatom 1195 din ili je to rezervisano samo za nove korisnike, kako mi je receno u telenor prodavnici? Ja taj uslov nisam nasao na telenor sajtu. Mogao sam obnoviti ugovor sa preplatom 1795 din i dobio bi popust od 20% na preplatu bez uredjaja ili 30% popusta sa uredjajem.

• 1. Re: Obnova ugovora
          hakunamatata

Koliko mi je poznato, možeš bez problema obnoviti ugovor i odabrati da li želiš 20% popusta na pretplatu ili 30% ako uređaj uzmeš preko Telenor Banke.

• 2. Re: Obnova ugovora
            bokimm

Meni nije poptreban uredjaj. Radnik u telenor prodavnici mi je rekao da napravim novi ugovor da mi je to najpovoljnije i da jedino tako mogu imati mesecnu preplatu od 1195 din. ali nisam hteo da menjam broj. Moracu jos da proverim u januaru kada mi istice ugovor.

• 3. Re: Obnova ugovora
              hakunamatata

Da bi produžio ugovor, uzeo novi paket i ostvario popust na pretplatu, potrebno je da ti istekne postojeći ugovor ili da sve pretplate do isteka ugovora isplatiš. Ugovor može produžiti mesec dana pre isteka. Tačne informacije o datumu isteka ugovora možeš pronaći u Moj Telenor aplikaciji ili putem portala Moj Telenor

• 4. Re: Obnova ugovora
                bokimm

Dobio sam uz racun obavestenje da mogu droduziti ugovor ,zato sam i otisao da vidim.

• 5. Re: Obnova ugovora
                  hakunamatata

Ako ti je u obaveštenju stiglo da možeš, onda ne bi trebalo da imaš problema Možeš pisati i Katarina S u inbox da ti proveri, ali tek sutra

• 6. Re: Obnova ugovora
                    bokimm

Ok, hvala.

• 7. Re: Obnova ugovora
                      katarina.s

Zapratila sam te, slobodno mi kucni u inboks, proveriću sve za tebe. /Kaća

• 8. Re: Obnova ugovora
                        belca977
                        neznam dali pisem na pravo mesto ali moram negde meni istice ugovor 28 decembra sad mogu da produzim ali mislim da cu promeniti mrezu jer kad odem u poslovnicu oni meni nista ne nude (iako sam ja stari korisnik vec 4 godine placam i nikad nisam zakasnio a neli i platio racun) nudemi ao da sam prviput uso u prodavnicu nemam nikakvih povoljnosti dok u drugu mrezu kao novi clan daju mi bolje uslove.Zasto telenor ne povede racune o starim korisnicima koji redovno placaju i navreme da ne bi otisli u drugu mrezu.Da im da neki popust na telefon ili na racun.
                        • 9. Re: Obnova ugovora
                          hakunamatata

Pozdrav, ako uzimaš uređaj preko Telenor banke, imaš 30% popusta. Takođe, postoje i popusti na pretplatu ukoliko ne uzimaš uređaj. Detaljnije imaš na Tarifni paketi

• 10. Re: Obnova ugovora
                            belca977

razumem ja vas ali vi mene izgledami ne ti tarifni paketi su i za onog ko prviput dodje kod vas i za nas stare korisnike mislim da treba nas vise gledati sa te strane nego novog korisnika jer mi placamo sigurno a oni ko zna manje vise to ali kad bi otiso sad u vip tamo bi dobio kao novi korisnik neograniceno za sve na 1000 din a kod vas kao star ista tarifa na 1195 din kazem be telefona pa kad vidim mislim da je jeftinija varijanta raskinuti ugovor i prebaciti se u drugumrezu. Nemoj mi zameriti jer stvarno sam ogorcan sto kao redovni platisa 4 godine nemam ni jedan jedini dinar umanjenje poz

• 11. Re: Obnova ugovora
                              srka1970

Molim Katarina S da mi odgovori, poslao sam danas poruku na ovu temu u Inbox, nadam se da je stigla.

Pozdrav, Srđan