1 2 Prethodno Sledeće 25 odgovora Najnoviji odgovor dana 04.12.2017. 08.49 napisao/la je katarina.s

Uputstvo za instalaciju na IOS platformama

slađan

Poštovani,

veliki broj vaših korisnika koji imaju IPHONE telefone nisu zadovoljni sa podrškom koju ste nam do sada pružali u vezi aplikacije HBOGO. Mi sve naše obaveze prema Telenoru redovno plaćamo ali za uzvrat tražimo i odgovarajuću podršku. Vaša podrška se sastoji uglavnom od nekim poluprofesionalnih saveta dečaka koji nisu potpuno kompetentni za takav vid pomoći.

Apelujem na vas da što pre otvorite sigurne putanje za upgrejdovanje svih vaših dodataka (koje dobro plaćamo).

U mom konkretnom slučaju instalirao sam HBOGO na Slovenačkom storu na jadevite jade (moj store je inače US Store i on nema HBOGO). Sad kada se HBOGO upgrejdovao taj apdejt je nemoguće uraditi!!!! Preko 100 puta sam pokušavao telefonom i preko ITUNES-a na računaru i nisam uspeo.

U ime velikog broja vaših korisnika molim za korektniju i bržu podršku. Strljenje je na izmaku. U kontaktu sam sa mnogim ljudima koji imaju isti problem. Android nema problema ali IOS ima. Rešite to i budite korektni jer evo 15 dana ne gledamo HBOGO a plaćamo taj paket.

Ukoliko budete ignorisali ovu diskusiju, napisaćemo pismo centrali Telenora.

Lep pozdrav

1 2 Prethodno Sledeće