13 odgovora Najnoviji odgovor dana 15.01.2018. 00.55 napisao/la je nixysx2

Dodavanje jos nekih digitalnih servisa?

nixysx2

Zanima me da li je mozda u planu dodavanje snapchat drustvene mreze u digitalne servise?? Jer nema smisla, uz svoj paket play+ 20 gde imam 1.5GB za nedelju dana potrosim sve na snapchat. Snapchat je defitivno drustvena mreza koja trosi najvise protok podataka. Jednom prilikom kada sam menjao SIM karticu, radnica me je upitala koje drustvene mreze najvise koristim, ja sam joj odgovorio da je to snapchat, na sta je ona samo zacutala, onda sam rekao i instagram i onda je pocela da mi prica vezano za ponude. U sustini mislim da su instagram i snapchat najpopularnije drustvene mreze kod mladih u Srbiji. Drugi operateri u ponudi imaju snapchat u ponudi za aktivaciju, ali ne zelim da menjam telenor, jer sam korisnik otkad znam za sebe i svi bitniji ljudi u mom zivotu su Vasa mreza. Instagram od 10240MB mi ostane svakog meseca oko 7500MB i mislim da je svakom normalnom korisniku 10GB takodje previse. Bolje dodati vise sa manjim brojem ali prihvatljivim i dovoljnim. Unapred hvala na odgovoru.