6 odgovora Najnoviji odgovor dana 03.01.2018. 07.12 napisao/la je milorad28

kupovina samsung s8 preko telenor banke

milorad28

Poštovani,

vaš sam korisnik već 14 god. nikada kašnjenja ni jedan dan sve obaveze izmirujem na vreme. Otišao sam do vase poslovnice da potpisem novi ugovor i uzmem tel preko telenor banke pošto sam prethodnih 6 rata otplatio u celosti. Niste mi dali tel bez učešca "pravdajući" se kreditnim biroom što naravno nema veze sa vezom. Pozvao sam telenor banku rekli su mi da dođem do njih daće mi potvrdu da sam kreditno sposoban što i jeste tačno.Našta su mi vaši operateri rekli da to nije validan tokument. Samsung s8 je sa učešćem od 19296 mislim da je toliko rata 3220 din i kreditno sam sposoban a npr. Huawei P10+ gde je rata 3750 ne traže učešce i opet sam kreditno sposoban... malo nelogično. Rekli su mi kako sam i sam znao to nema veze sa kb nego sa samim sistemom i poslovnom politikom firme. Procenjuju subventnost klijenata , ja sam sve ove godine plaćao na vreme plata je i velika za ove uslove stabilna firma itd. Kako su procenili da ne mogu da plaćam punu ratu? Molim vas da mi izađete u susret i odobrite mi telefon samasung s8 preko telenor banke bez učešća i razrešimo ovaj mali problem kako bi i dalje nastavili našu do danas uspešnu dugogodišnju saradnju.

U očekivanju povoljnog ishoda

Srdačan pozdrav,