3 odgovora Najnoviji odgovor dana 08.01.2018. 10.49 napisao/la je aleksandra_t

Vise interneta

aleksandra_t

Poštavani,

U martu mi ističe ugovor, ali već sad imam mogućnost obnove ugovora. Kao dugogodisnji korisnik i veći potrošač, da li postoji mogućnost da uz paket play 20 dobijem 20GB interneta ali ne samo sa određene aplikacije Uzela bih i telefon Huawei Mate P10 lite preko Telenor banke.

• 1. Re: Vise interneta
          hakunamatata

Ćao

Što se tiče interneta, trenutni Play+ 20 ima 1.5GB. Moj predlog ti je opcija Telenor Više. Iskreno, nije realno da dobiješ više od 10x internet saobraćaja..:) Takođe, dobrom kombinacijom digitalnih servisa možeš značajno uštedeti Naravno, možeš pisati Katarina S da ti proveri koje mogućnosti imaš na raspolaganju kao stari korisnik

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Vise interneta
            aleksandra_t

Hvala na odgovoru! Ako sam dobro razumela, opcijom Telenor više bih dobila 3GB interneta i doplatu uz racun 150din? Zbog prirode posla, a da ne budem nerealna, odgovaralo bi mi i 10GB interneta, naravno uz Telenor više opciju... i to je samo 3x više interneta  

Imam još jedno pitanje... Da li je bolji Huawei Mate 10 Lite ili Samsung A5 2017?

• 3. Re: Vise interneta
              hakunamatata

Najbolje je da posetiš Telenor Više  stranicu i pogledaš koja ti kombinacija najviše odgovara možeš pogledati i opciju Telenor Home.