10 odgovora Najnoviji odgovor dana 23.02.2018. 04.13 napisao/la je thestefaneli

Pozivi

munkaze

Sta je potrebno da uradim da bi mi se broj hitno oslobodio zabrane poziva - tek prvi mesec je zapoceo od prelaska iz mts mreze.... pretpostavljam da je zbog neplacenog poslednjeg mts racuna? Nisu stizale nikakve opomene i obavestenja, tek 3 dana je proslo od roka placanja. Molim hitan odgovor...

Jovana

• 1. Re: Pozivi
          hakunamatata

Ćao, najlakše ti je da pozoveš 063 9000 i imaćeš opciju da uključiš broj. Nakon toga imaš 5 dana da platiš dačun

• 2. Re: Pozivi
            munkaze

Hvaaalaaa ☺ probacu.

• 3. Re: Pozivi
              hakunamatata

Javi da li si uspela

• 4. Re: Pozivi
                munkaze

Nije uspelo    nema dugovanja, zastita od iskljucivanja bla bla...al ne moze da se zove

• 5. Re: Pozivi
                  hakunamatata

Hajde pošalji svoj broj u inbox Katarina S da ti proveri o čemu se radi. Moraćeš da je zapratiš, sačekaš da ona tebe zaprati i pošalješ joj poruku

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
                  • 6. Re: Pozivi
                    thestefaneli

Ćao Jovana

Ako postoji dugovanje kod prethodnog operatera, a da si zbog toga isključena privremeno kod nas, ne postoji način da budeš uključena dok ne izmiriš to dugovanje i ono se proknjiži.

Vidi da što pre platiš to kod njih, jer postoji određeni rok nakon čega se broj vraća kod njih, i to dosta komplikuje sve.

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
                    • 7. Re: Pozivi
                      munkaze

Zdravo Stefane ☺ pa tek pre 10ak dana sam prebacila broj. Rok za uplatu je bio 20. - znaci 3 dana je proslo...i evo platila sam ga (878 din   ) i sto je najgore - u njihovoj mrezi mi je ostalo jos dva broja...i nedelju dana su me jurili sa ponudama da ostavim i ovaj broj u mrezi, jedva sam uspela da ga prebacim - sad ne znam kako ce i te dane ovog meseca naplatiti...ali svejedno, da ne duzim - sta da radim sad sa potvrdom da bi se odmah omogucilo pozivanje?

• 8. Re: Pozivi
                        thestefaneli

Nažalost Jovana, ne postoji mogućnost da se aktivira broj na reč kada je ova situacija u pitanju. Neophodno je da se ta uplata potpuno proknjiži u njihovom sistemu, nakon čega njihov sistem automatski "šalje potvrdu" nama da je sve isplaćeno, nakon čega ćeš biti odmah uključena.

Ovo sve se generalno vrlo brzo rešava, a sve u zavisnosti od knjiženja kod prethodnog operatera. Najbolje je sa njima da proveriš.

2 od 2 smatraju da je ovo korisno
                        • 9. Re: Pozivi
                          munkaze

Meh. Hvala puno u svakom slucaju...

• 10. Re: Pozivi
                            thestefaneli

Nema na čemu. Žao mi je što je došlo do ovoga, ali tako sistem funkcioniše.

Ako bude trebala još neka pomoć, kuckaj slobodno. Tu smo uvek.