2 odgovora Najnoviji odgovor dana 26.02.2018. 01.05 napisao/la je marenzze

Pomoc i UPOMOC!

marenzze

Dobar ponedeljak svima. Nekoliko vezanih pitanja na koje mi svi daju oprecne / drugacije odgovore: hocu da prenesem caletov broj iz MTS-a u Telenor, a hteo bih i da produzim ugovor na jednom od CETIRI broja/paketa koja sada placam, a ispunio sam uslove za to. Da li mogu oba ugovora zavrsiti odjednom, ili moram cekati 60 dana izmedju potpisivanja? Da li imam prava na telefone za 1 dinar, obzirom da bih u tom slucaju imao 5 paketa PLAY+20 na svoje ime koje uredno placam-i to SVAKI po nekoliko hiljada dinara vise od samog paketa zbog raznih dodatnih usluga koje ja svesno koristim? Da li, izmedju ostalog, imam pravo- ili mozda kao vid zahvalnosti - na neki mini-popust? Pet opcija sam ``obisao`` sa ovim pitanjima i svih pet mi je dalo drugacije odgovore. Ili sam ,mozda, ja malo spor ovih dana zbog upale trigeminusa. Elem, hvala unapred svima i  svako dobro.

• 1. Re: Pomoc i UPOMOC!
          hakunamatata

Ćao

Kao stari korisnik možeš obnoviti više ugovora u isto vreme bez problema. Čekanje od 60 dana se odnosi na korisnike koji imaju ugovor, pa bi sklopili potpuno novi. Možeš uzeti bilo koji uređaj za dinar koji se na sajtu nalazi uz paket Play + 20...

Što se tiče popusta i pogodnoosti, to će ti Katarina S proveriti. Zaprati je, sačekaj da te zaprati i pošalji joj podatke

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Pomoc i UPOMOC!
            marenzze

Hvala do neba i jos raketom vise!!!!! Svaka cast na jako fastom replajingu! Salu na stranu- ovo mi niko jos nije rekao da je moguce-od operatera do telera! Hval puno,Gorane! @