4 odgovora Najnoviji odgovor dana 14.03.2018. 02.52 napisao/la je thestefaneli

Kako dokupiti Gb na pripejdu ako sam iskoristio mesecnu kvotu?

gidrasavic

Na tarifnom paketu Surf +30 isteklo mi je 30Gb pre kraja meseca pa bih da dokupim mesecnu pretplatu (pre isteka). Da li to moze i kako? Nisam uspeo da povezem svoj broj na CONNECT jer nije bas pristupacan onima koji samo imaju mobilni wifi.

Hvala unapred.

Pozdrav,

Dragan

• 1. Re: Kako dokupiti Gb na pripejdu ako sam iskoristio mesecnu kvotu?
          mdamnjanovic

Ako ne grešim, to možeš i da uradiš online dopunom na linku - Online dopune

Ispraviće me Stefan Milivojević ako grešim

Postoje dopune od 1/3/10GB.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Kako dokupiti Gb na pripejdu ako sam iskoristio mesecnu kvotu?
            thestefaneli

Dragane,

ukoliko ne možeš pristupiti portalu ili aplikaciji Moj Telenor, možeš poslati i SMS sa te kartice i aktivirati dodatni saobraćaj. Ispod je tabela dodataka. Cene i više info ovde.

Naziv dodatkaAktivacijaDeaktivacija
            250 MB svaki mesecpošaljite 250 MB na broj 9000 pošaljite 250 MB STOP na broj 9000
            500 MB svaki mesecpošaljite 500 MB na broj 9000 pošaljite 500 MB STOP na broj 9000
            1000 MB svaki mesecpošaljite 1000 MB na broj 9000 pošaljite 1000 MB STOP na broj 9000
            3 GB svaki mesecpošaljite 3 GB na broj 9000 pošaljite 3 GB STOP na broj 9000
            10 GB svaki mesecpošaljite 10 GB na broj 9000 pošaljite 10 GB STOP na broj 9000
            250 MB jedan mesecpošaljite 250MB MESEC na broj 9000 Ne postoji deaktivacija
            500 MB jedan mesecpošaljite 500MB MESEC na broj 9000 Ne postoji deaktivacija
            1000 MB jedan mesecpošaljite 1000MB MESEC na broj 9000 Ne postoji deaktivacija
            100 MB jedan danpošaljite MB DAN na broj 9000 Ne postoji deaktivacija
            1 od 1 smatraju da je ovo korisno
            • 3. Re: Kako dokupiti Gb na pripejdu ako sam iskoristio mesecnu kvotu?
              gidrasavic

Hvala na brzom odgovoru. Evo gde je problem. Moja SIM kartica je na 062 broju (bar tako mislim jer se taj broj pojavljuje na racunu), ali je u samom Wifi modemu (nije u telefonu). Usput, ne znam kako je moja kartica 062  a na portalu sve sto je vezano za mobilni Wifi dozvoljava samo dopunu na 063 brojeve.

Moj glavni problem je sto ne mogu nista da uradim preko CONNECT-a. Ja sam na pocetku pokusao da se registrijem na portalu (CONNECT), ali trazi broj telefona, koji sam ja dao, ali onda trazi da primim neki aktivacioni kod na SMS. Kako je moja kartica u Wifi modem aparatu, ja to ne mogu. Da li neko zna kako da prodjem tu registraciju jer sada kada pokusam da se ulogujem na CONNECT, daje mi sledecu gresku: "Nemate ni jedan povezan broj na connect-u"

Hvala jos jednom.

Pozdrav,

Dragan

• 4. Re: Kako dokupiti Gb na pripejdu ako sam iskoristio mesecnu kvotu?
                thestefaneli

Dragane,

SMS sa aktivacionim kodom prilikom registracije ti je svakako stigao na 062 internet broj. Međutim, kako je u pitanju WiFi modem, pristup SMS porukama možeš ostvariti instaliranjem i pokretanjem odgovarajućeg softverskog programa koji dolazi uz njega, ili da dok si povezan na modem, odeš na adresu 192.168.0.1 ili 192.168.1.1 ili 192.168.8.1 u zavisnosti od tipa modema, uloguješ se sa korisničkim kredencijalima iz uputstva, a zatim otvoriš stranicu sa SMS porukama, kopiraš aktivacioni kod, i uneseš ga tamo gde ti traži tokom registracije.