3 odgovora Najnoviji odgovor dana 29.03.2018. 02.08 napisao/la je hakunamatata

Savršen e-mail klijent

hakunamatata

Ako ste korisnik koji ima više e-mail adresa koje koristite na više uređaja, onda ste svesni kakva je noćna mora organizovati te mejlove da rade bez problema.

Konkretno, uvek sam imao problema sa potpisima, podešavanjem aplikacija pri svakoj promeni uređaja, sinhronizacijom itd.

Pre nekih 6 meseci sam otkrio jednu aplikaciju koja me je oduševila. U pitanju je Spark By Readdle.

Zašto je Spark po meni trenutno najbolji e-mail klijent?

1. One account to rule them all ili, jedan nalog - svi uređaji. Dovoljno je da skineš Spark na jedan uređaj, napraviš nalog, podesiš sve mejlove na njemu. Na sledećem uređaju se prijaviš sa glavnom adresom i to je to, za par trenutaka, svi nalozi su i tu.

2. Sinhronizovani potpisi - kao i sa nalozima, potpise kreiraš na jednom uređaju, koristiš ih na svim.

3. Brzi odgovori - postoje super kul predefinisane opcije brzih odgovora, a može kreirati i svoje sa sve smajlićima Jeeej

4. Integracija sa Cloud platformama - može se integrisati sa Google Drive, Dropbox, OneDrive i još masom cloud platformi.

5. Odloženo slanje - ovo znate šta je

Koja je mana Spark-a? Trenutno je dostupan samo za MacOS, iOS, WatchOS platforme...

Da li ste koristili Spark i ako jeste kakva su vam iskustva?