5 odgovora Najnoviji odgovor dana 08.05.2018. 12.05 napisao/la je thestefaneli

HBO GO

milicapet

Postovani,

Ako sam u roaming-u, da li mogu da besplatno koristim HBO GO aplikaciju ako sam konektovana na WiFi? Da li su potrebna dodatna podesavanja  s obzirom da dobijam poruku "Location error..."?

Hvala unapred.

• 1. Re: HBO GO
          thestefaneli

Milice,

trebalo bi da možeš nesmetano da je koristiš. HBO GO zahteva samo validan nalog uz svoju licencu koju dobiješ od nas u okviru paketa i internet konekciju koja ne blokira protok za HBO.

• 2. Re: HBO GO
            milicapet

Postovani,

Prilikom pristupa alikicaiji, kako na mobilnom telefonu tako i na laptopu, dobijam sledece obavestenje:

"Location error

You attempted to start a subscription of the HBO GO service of Serbia but you seem to be located outside of its territory based on your IP address.

Please visit the HBOGO website of your location or try subscribing of Serbia’s service when within its boundaries."

Da li mozete da mi date instrukcije kako bih mogla da koristim ovu aplikaciju iz Slovacke.

Hvala unapred.

• 3. Re: HBO GO
              thestefaneli

Hmm, ovo nisam znao. Hvala ti svakako na informaciji.

Možeš pokušati isključivanjem Location Services na telefonu. Ako to ne uspe, izgleda da nećeš biti u mogućnosti da koristiš HBO GO u inostranstvu van Srbije.

• 4. Re: HBO GO
                import_this

Ako pristupaš Internetu putem wifi, nebitno je što si u romingu. Ali to što si u romingu znači da si u inostranstvu i to tamo gde nije moguće koristiti HBO GO. Koliko je meni poznato ova usluga radi samo u nekoliko zemalja u okruženju (SR, HR, SLO, BIH, CG, MK, BG), pa zato i ne radi iz Slovačke.

Location Services na telefonu nema baš nikakve veze sa tvojom IP adresom, pa ne moraš time da se baviš.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
                • 5. Re: HBO GO
                  thestefaneli

Hvala na dodatnoj info Mislio sam da će možda da zavara aplikaciju ako isključi lokaciju na telefonu, ali pošto se radi provera IP adrese, a shodno tome i lokacija provajdera koji joj pruža internet, najverovatnije neće moći da koristi HBO GO.