5 odgovora Najnoviji odgovor dana 11.05.2018. 05.07 napisao/la je mdamnjanovic

nov ugovor

borislav

Postovanje, interesu je me kakve pogodnosti imaju stari korisnici u odnosu na nove korisnike postpejd ugovora na 24 rate uz telefon

• 1. Re: nov ugovor
          katarina.s

Zdravo, svi korisnici imaju pogodnost i mogućnost plaćanja uređaja na 12/24 rate. Za kupovinu telefona na rate potrebno je da odabereš paket koji je 1495 din ili više, a na koji imaš 30% popusta. U ovom trenutku, to je Play+20, a sa popustom je 1256 din. Uz standardni način kupovine uređaja po benefitnoj ceni, stari korisnici imaju opciju plaćanja u šest jednakih rata koje bi stizale uz račune.

• 2. Re: nov ugovor
            cvrlislav

Zanima me da li za standardni način kupovine uređaja po benefitnoj ceni uz plaćanje u 6 rata važi cena od 3990 ili cena od 20880 dinara (navela sam za Nokiu 5 i paket play20)?

Trenutno sam pred istekom ugovora (1. jun), a stari sam korisnik, pa me zanima šta se najviše isplati

• 3. Re: nov ugovor
              mdamnjanovic

Uz Play + 20, cena telefona je 3990 din, sa plaćanjem na 6 rata. Ako bi uzimala telefon na kredit preko Telenor banke, onda je cena telefona 20880 dinara i može da se plaća na 24 rate, uz popust na paket od 30%.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
              • 4. Re: nov ugovor
                cvrlislav

Ako bih izabrala prvu opciju (3990 i rate) cena pretplate je 1795 ili 1256?

Izvinite ako smaram, samo mi nije najjasnije kako se računa sve

• 5. Re: nov ugovor
                  mdamnjanovic

1795. A ako se uzima na kredit preko Telenor banke, onda je pretplata 1256 dinara.

2 od 2 smatraju da je ovo korisno