6 odgovora Najnoviji odgovor dana 21.05.2018. 03.38 napisao/la je marym

Produzetak ugovora

sanja789

Pozdrav.

Interesuje me koliko ranije mogu da produzim ugovor. Ne bih uzimala telefon. Na trenutnoj UO imam 20% popusta.

Hvala.

• 1. Re: Produzetak ugovora
          hakunamatata

Možeš mesec dana ranije ako ne uzimaš telefon... Israviće me Katarina S ako grešim...

• 2. Re: Produzetak ugovora
            sanja789

Hvala, cekamo Katarinu, posto imam informaciju od zaposlenog u Telenoru da moze 3 meseca unapred, pa bih htela potvrdu.

• 3. Re: Produzetak ugovora
              thestefaneli

Sanja,

ukoliko ne uzimaš telefon, popust na pretplatu možeš ponovo da dobiješ 3 meseca ranije kao što si i dobila informaciju od kolege u poslovnici.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
              • 4. Re: Produzetak ugovora
                marym

nešto tu nije jasno, ugovor mi ističe za manje od mesec dan (prenesi play+M), odlučila da promenim u Total2, krenula u obnovu/produžetak ugovora, i dobijem odgovor da je stari ugovor još važeći i ne mogu da počnem sa novim. kakav je postupak u tom slučaju?

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
                • 5. Re: Produzetak ugovora
                  thestefaneli

Marija,

zavisi koji tip popusta i ugovor želiš. Ukoliko si se opredelila za Total 2 i popust od 20% na punu cenu paketa kao i ugovornu obavezu na godinu dana, to možeš 3 meseca pre isteka postojećeg ugovora. Međutim, ukoliko želiš ugovor na dve godine i pretplatu za taj paket u iznosu od 1.199 dinara, to možeš dan nakon isteka ugovora.

• 6. Re: Produzetak ugovora
                    marym

ok, sada mi je jasnije, ugovor (na 24mes) produžavam nakon isteka starog. možda to treba napomenuti negde u uslovima,

btw, pomislila sam da lojalnost korisnika koji kao ja, recimo , imaju staž od skoro 20 godina u Telenoru (ranije Mobtelu) treba ispoštovati na neki način. samokažem