1 odgovor Najnoviji odgovor dana 18.05.2018. 05.51 napisao/la je hakunamatata

Honor 8

chorb

Pozdrav!
      Imam cudnih problema sa  uredajem, u pitanju je Huawei Honor 8, kupljen pre mozda 8 meseci...
      U slucaju kada mi je Wi-Fi+ activan, tacnije kada radi i Wi-Fi i Mobilni internet, u pokusaju da uredjaj sam menja mrezu, zablokira, toliko da moram "force restart".
      Medjutim, ako je recimo Wi-Fi aktivan citav dan, i kod kuce sam... Nemam nikakvih problema, radi normalno. Takodje se isto odnosi i na Mobilni internet, kada je SAMO mobilni internet ukljucen radi normalno...
      Malo je bez veze da tek tako jedna od opcija ne funkcionise, tacnije, opcija koju sam uredjaj preporucuje za precizniji GPS ili slicno.
      Da li neko ima slican problem i da li vredi reklamirati, posto definitivno nisam zadovoljan.

P.S. Uredjaj je uredno update-ovan, preko HiSuite na EMUI 5.0.1, FRD-L09 poslednju verziju... I pre update-a se isto desavalo.
      P.P.S Ne zelim, niti mogu da ostanem bez uredjaja, pa i kada bih ga reklamirao, da li bih dobio zamenu priblizno mom uredjaju da bih koristio funkcije koje su mi potrebne?

S' postovanjem!

• 1. Re: Honor 8
          hakunamatata

Definitivno je najbolje da ga pošalješ na servis. Svakako dobijaš zamenski uređaj, a uglavnom su svi Androidi. Zavisi koji zamenski telefon trenutno imaju u poslovnici na stanju.