6 odgovora Najnoviji odgovor dana 16.07.2018. 02.47 napisao/la je katarina.s

Dugogodisnji korisnici

djolus

Postovani, da li postoji mogucnost za pravljenje povoljnijih ponuda za korisnike koji su u Telenoru i vise od 10 godina i imaju 3 postpaid broja  na svoje ime, prilikom kupovine telefona? Druge mreze, konkretno MTS, imaju mnogo bolje uslove prilikom uzimanja telefona (mnogo nize cene). Ako nemate nikakve pogodnosti razmisljam da prebacujem broj po broj u drugu mrezu kako isticu ugovori.

Pozdrav

Jemuovic

• 1. Re: Dugogodisnji korisnici
          katarina.s

Zdravo, Dragana, da li planiraš možda kupovinu uređaja? Rado ću pomoći u pronalaženju prave opcije za tebe.

• 2. Re: Dugogodisnji korisnici
            djolus

Pitanje je konkretno. Zelim takav i odgovor.

On Mon, Jul 9, 2018, 10:24 katarina.s <

• 3. Re: Dugogodisnji korisnici
              marym

iskreno, nisam primetila da bilo koja mreža ima neke pogodnosti za dugogodišnje korisnike. u odnosu na neke koji su sebe naveli kao takve, mogu da kažem da imam najstaž staž na ovoj mreži, od samog početka dakle estocifreni broj sa 4... ) i nikad ništa od povoljnosti. pomirila sam se s tim, jedino što očekujem je da ponekad imaju razumevanja ako redovan i uredan platiša zakasni sa plaćanjem iz vrlo opravdanih razloga. pozdrav

• 4. Re: Dugogodisnji korisnici
                katarina.s

Ćao Dragana, u pravu si, previdela sam da si napisala da je u pitanju kupovina uređaja. Predlažem kupovinu putem Telenor banke i plaćanje na rate koje podrazumeva odabir paketa od 1495 ili više dinara, na koji ćeš imati popust  tokom celog perioda otplate, a punu cenu uređaja možeš da platiš na 12 ili 24 rate. Kaži mi, koji model te zanima i uz koji paket bi bila kupovina?

• 5. Re: Dugogodisnji korisnici
                  pecanac.darko

Како код банака, тако и код оператера мобилне телефоније, па и свих осталих код нас,

дугогодишњи, па чак и вишедеценијски, корисници често имају много мања права од

нових корисника, које даваоци услуга привлаче разним погодностима.
                  Искусио на својој кожи неколико пута, нарочито кад је неко монополиста за неку услугу

на одређеном подручју. Што је најгоре, сви они све то добро знају и наравно, ништа не

предузимају.

• 6. Re: Dugogodisnji korisnici
                    katarina.s

Zdravo, Darko, žao mi je zbog utiska koji si stekao, svi korisnici su nam podjednako važni. Ukoliko planiraš produžetak ugovora, tu sam da proverim dostupne opcije za tebe.