6 odgovora Najnoviji odgovor dana 12.07.2018. 04.13 napisao/la je katarina.s

Ugovor

tokisid

Dobar dan!

Hteo sam pitati zašo mi je početkom jula račun zadužen sa 1.650,00 dinara,kada je paket prenesi L na dvanaest meseci i 20% popusta 1.320,00 dinara počeo 22.07.2017. i taje do 22.07.2018.Objašnjenje operatera da je počeo trinaesti mesec,da je tako ugovorna obaveza bi bila otključana.Hoću da mi se obračun za mesec jul 2018. uradi kao i za mesec jul 2017.Kažite mi ko to može da uradi na adekvatan način ili je program napravljen za krađu i spuštanje tako nisko!

HVALA!

• 1. Re: Ugovor
          katarina.s

Zdravo, Đorđe, popust traje tačno 12 meseci i bio je obračunat u prvom mesecu kada si ugovor i potpisao. Kako je sada počeo jul, tj 13-i mesec popust se ukida. Možeš slobodno da mi pošalješ broj u inboks, kako bih proverila sve još jednom i uputila te u dostupne opcije.

• 2. Re: Ugovor
            tokisid

Upravo sam vam poslao u inboks broj mog telefona!

• 3. Re: Ugovor
              tokisid

Dobro veče!Zašto to ne stavite da svi vide kako varate narod nego poruke idu u inboks,ako neznate odgovor pitajte američkog demokratu sa malo a koji je vlasnik!

Idemo redom,sami kažete da ugovorna obaveza ističe 22.07.2018.a danas je još uvek 11.07.2018.a meni je ugovorna obaveza bila do danas zaključana,dok niste intervenisali i ukazali lopovima na propust koji neće da priznaju i odmah su momci iz IT-ja morali da prepravljaju,za šta verovatno nisu adekvatno plaćeni a moraju da rade kako im se kaže demokratija je to,ispod stavke DETALJNIJE O UGOVORNOJ OBAVEZI tu je stajao do danas zaključan katanac što znači da je bila zaključana a sada stoji servisna promocija kao što se vidi.

• 4. Re: Ugovor
                tokisid

A sve je to iz tog razloga što mi se nudi dok mi ne istekne ugovorna obaveza obnova ugovoraScreenshot_2018-07-11 Telenor Webshop.png

A kada mi istekne ugovorna obaveza 22.07.2018.i raskinem ugovor koji moram podneti pismenim putem u ekspozituri ili direktno na demokratsku adresu a raskid ugovora traje po zakonu 15 i slovima petnaest dana što znači do 06.08.2018.mogu napraviti novi ugovor.Screenshot_2018-07-11 Tarifni paketi.png

Screenshot_2018-07-11 Total 5.png

• 5. Re: Ugovor
                  tokisid

Šta mislite da li ja ovu firmu toliko volim i posle toliko godina

i da ću hteti da mi uzima po 340,00 dinara više svaki mesec,to mi smeta što umesto da privučete ljude vi ih terate od sebe,verovatno je to prava američka demokratija sa malo a!

Jedino se nadam da će neko od glavonja da pročita ovo i vidi da sirotinja nije toliko glupa kao što misle!

HVALA!

I ako tako nastavite možda i nikad više!

• 6. Re: Ugovor
                    katarina.s

Zdravo, Đorđe, zbog zaštite tvojih podataka, prepisku smo nastavili u inboksu, a takođe sam obrisala i ove postove gde su brojevi i lični podaci vidljivi, u skladu sa pravilima ponašanja na društvenim mrežama: https://www.facebook.com/TelenorSrbija/app/237936662939906/. Popust od 20% traje tačno 12 meseci,kao što sam i objasnila u inboksu. Kako je krenuo 13-ti mesec, popust se ukinuo i vratio se pun iznos pretplate. Zaista mi je žao što je ta informacija promakla, tu sam ako još nekako mogu da pomognem.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno