3 odgovora Najnoviji odgovor dana 02.08.2018. 00.37 napisao/la je nikolank

Potrošnja rezervisanih megabajta za Dizer

nikolav

Kada se Pristupa Deezer-u preko računara iz Telenor mreže, troši se ,,klasični internet'', a ne rezervisani za tu aplikaciju.

Već sam vas zvao zbog ovoga, ali me je vaša službenica ubeđivala da je tako nešto nemoguće...

Da perciziramo:

https://e-cdns-proxy-d.dzcdn.net ili ti 192.229.221.12 je odakle Dizer preuzima sadržaj...

Proverite još jednom tu ,,nemogućnost'', pa se javite...

• 1. Re: Potrošnja rezervisanih megabajta za Dizer
          nikolank

Ja imam sličan problem,

pre dva dana sam uzeo Motorolu G6 play uz pretplatu play 5 (5gb) mobilnog interneta, odmah sam aktivirao dve aplikacije koje idu bezplatno uz pretplatu 10 gb za Viber i 10gb za Deezer...moje pitanje glasi:

-kako mogu da pratim potrošnju u gb za svaku aplikaciju pojedinačno,

jer moj telefon meri sveukupnu potrošnju mobilnih podataka ?.

Ovo me jako interesuje, jer sam primetio da kad odem na deezer (aktiviran premium plan uz google nalog) posle prestanka slušanja muzike na istoj aplikaciji i pogledom na potrošnju mobilnih podataka vidim da se povećava potrošnja mobilnih podataka, e sad kako ja da razdvojim te 3 potrošnje Viber, Deezer, Mobilni internet ili da računam to zbirno 10 +10+ 5 gb pa da podesim (upozorenje na potrošnju podataka na 25gb)...živo me interesuje Poozz!

• 2. Re: Potrošnja rezervisanih megabajta za Dizer
            nikolav

Imas na aplikaciji moj Telenor..

• 3. Re: Potrošnja rezervisanih megabajta za Dizer
              nikolank

Ok...

Pozvao sam drugara da i on instalira Moj Telenor app...dobili smo bonus...pa me interesuje da li se prenosi iz meseca u mesec ili moram da ga iskoristim sada u tekucem mesecu(mislim na bonus)...

Hvala jos jednom!.