3 odgovora Najnoviji odgovor dana 27.07.2018. 03.16 napisao/la je katarina.s

Na IP adresi MiFi modema nije vidljiv kompletan meni...

killahbabe

...već samo quick setup, koji i ne radi (nudi opciju promene imena i pswrd u 3 koraka, ali ne funkcioniše, mora da se restartuje uređaj). Kako da aktiviram kompletan meni, tačnije zanima me kako mogu da vidim stanje, i da uplatim novi net? Napominjem da je u pitanju pripejd, da sam aktivirala net telefonom (ubacila sim u tlf, pa aktivirala, to mi nije željena opcija, želim da sa uređajem sve završavam). Hvala!!!

• 1. Re: Na IP adresi MiFi modema nije vidljiv kompletan meni...
          katarina.s

Zdravo Marija, neophodno je da prođeš kroz setup korake kako bi mogla da pristupiš meniju. Aktivacija dodataka je dostupna putem portala Moj Telenor, a možeš mu pristupiti putem linka: https://www.telenor.rs/mojtelenor/index.php?q=login/index

• 2. Re: Na IP adresi MiFi modema nije vidljiv kompletan meni...
            killahbabe

Draga Katarina,

Ako su set up koraci promena naziva modema i lozinke, to sam probala nebrojeno puta, ne radi. Jednostavno prijavljuje grešku ili zamrzne ekran.Hvala za link Moj Telenor portala, no, ja nisam korisnik Telenor mobilne mreže, imamo samo modem, a da bih se ulogovala na Moj telenor, treba da imam Telenor broj. Nemam opciju da izvučem karticu iz MiFi uređaja, jer onda imam karticu u telefonu, ali nemam internet (model telefona je.. uf)

Da li to može da se reši u nekoj od poslovnica? Mislim podešavanje MiFi-ja?Hvala!

Pozz

Marija

On Wednesday, July 25, 2018, 3:08:36 PM GMT+2, katarina.s <telenor-admin@telenor-serbia-jive-x.hosted.jivesoftware.com> wrote: 

|

Telenor ForUm 

|

Na IP adresi MiFi modema nije vidljiv kompletan meni...

odgovoreno od strane Katarina S u TELENOR PRIPEJD INTERNET - Pogledaj celu diskusiju

Zdravo Marija, neophodno je da prođeš kroz setup korake kako bi mogla da pristupiš meniju. Aktivacija dodataka je dostupna putem portala Moj Telenor, a možeš mu pristupiti putem linka: https://www.telenor.rs/mojtelenor/index.php?q=login/index

Odgovori na ovu poruku tako što ćeš odgovoriti na ovaj email, ili idi na poruku u okviru platforme Telenor ForUm

Pokreni novu diskusiju u okviru platforme TELENOR PRIPEJD INTERNET od strane email ili na Telenor ForUm

Prateći Na IP adresi MiFi modema nije vidljiv kompletan meni... u sledećim tokovima diskusije: Inbox

Ovaj email je poslat od strane Telenor ForUm zato što si registrovani korisnik.

Možeš da se odjaviš sa platforme Telenor ForUm, ili da postaviš željene email opcije u svojim email podešavanjima

• 3. Re: Na IP adresi MiFi modema nije vidljiv kompletan meni...
              katarina.s

Marija, zapratila sam te, pošalji mi u inboks podatke o broju koji se nalazi u pripejd modemu, kako bih proverila detalje.