1 odgovor Najnoviji odgovor dana 31.07.2018. 15.53 napisao/la je nixysx2

Promena koda za premium+ pretplatu

nixysx2

Ovako. Bio sam pripejd korisnik, majka je postpejd. Ona ima neki play paket, ne znam tacno, nije ni vazno. Uglavnom, ima dva slobodna slota za digitalne servise. Njoj se internet stalno nagomilavao, imala je za sve, tako da joj od digitalnih servisa nista nije ni trebalo. Dosao sam na ideju na na njenom broju aktiviram deezer i kod upisem na mom deezer nalogu i tako koristim premium verziju. To je i uspelo, mesecima sam imao deezer premium uz pomoc koda od majkinog broja. Sada, ja sam se prebacio na postpejd, imam tri slota i aktivirao sam deezer i dobio svoj kod, kod majke sam deaktivirao deezer digitalni servis. Sada je 1. Avgust i deezer mi je istekao i prebacio se na free. Pokusao sam da u podesavanja gde stoji sekcija na foru ''pretplata'' zamenim kod ali mesta za tako nesto nema. Kada idem na ''resubscribe'' otvara mi deezer sajt gde se nalaze nacini pretplate ali niku ne pise nista za telenor korisnike. Pokusao sam preko PC takodje da probam nesto, medjutim nema niceg takodje. Kontaktirao sam korisnicki servis i rekli su mi da moram da izbrisem account i napravim drugi sa svojim kodom. Ja to stvarno ne zelim jer imam toliko liste pesama napravljenih, albuma, flow mi je vec baziran bukvalno da moju vrstu muzike koju slusam, nalog mi je povezan sa facebookom itd itd. Postoji li neki nacin da prebacim svoj kod. Takodje, rekli su mi da je moj nalog sada vezan za onaj kod i da samo mogu ponovo da imam premium+ ako aktiviram na majkinom broju deezer. Poslao sam istu ovakvu poruku oficijalnoj deezer stranici na facebooku ali nema odgovora, pa mi je napet pao forum.
      Unapred hvala na odgvorima.

• 1. Re: Promena koda za premium+ pretplatu
          nixysx2

Mali edit, ne znam kako da prepravim post ovde na PC. Sad sam provalio da mi je na PC premium+ verzija, u uglu pored deezera mi stoji telenor logo, mogu da premotavam pesme, pustam koje zelim itd, dok na telefonu stoji ''free'' i nema telenor logo. Cudno je, ne znam sta da radim i sta da mislim