1 odgovor Najnoviji odgovor dana 23.08.2018. 08.04 napisao/la je katarina.s

Ponuda telefonskih aparata preko telenora?

harryjohnson

Postovani, dali bi mi neko mogao objasniti kako se vrsi izbor uredjaja koji se nalaze u ponudi u Telenoru?

Razlog ovog pitanja je zato jer, cim izadje neki Samsung model on se posle par dana nadje kod vas u prodaji,

dok sto se tice drugih uredjaja potrebno je cekati i po nekoliko nedelja, citaj meseci, da bi se konacno nasli u ponudi.

Postoji toliko mnogo uredjaja koji su bolji ili bar slicni po kvalitetu od Samsunga, a opet oni se nikako ne mogu naci kod vas,

primera radi:

-HTC u12 plus - DxOMARK ga je ocenio da je na drugom mestu po kvalitetu slika uredjenih sa njegovom kamerom

-Xiaomi modeli, nalaze u prvih 10 top uredjaja po kvalitetu slika, i jos su i pristupacniji od vodecih brendova
      -Sony, imate svega nekoliko uredjaja, od cega je tek jedan koji je "flagship" model, a ostali su tu negde kao visa-srednja klasa,

a imaju toliko modela, cak i compact modeli su im veoma, veoma impresivni, to ne radi ni jedan drugi proizvodjac telefona

-Sta je sa Google modelima, ni njih nema u ponudi, a imaju uredjaj(e) koji se meri sa trenutno vodecim modelima

Konkretno sam zainteresovan za nekoliko modela dok se ne odlucim, ali bih zaista voleo da je izbor malo veci...

gde mi se izbor nece svesti na Samsung i Huawei, jer ocigledno njihovih uredjaja imate najvise u ponudi.

P.S. bacite oko na novi Sony Xperia XZ2 Premium....izlazi tek krajem meseca za evropsko trziste, ali ocene su mu fantasticne....