1 odgovor Najnoviji odgovor dana 27.08.2018. 05.27 napisao/la je katarina.s

Pokrivenost Klenovnik

milankragujevic

Pozdrav, interesuje me da li imate u planu proširenje mreže u selu Klenovnik kod grada Kostolac. Davne 2011 kada sam bio Vaš korisnik mobilnog interneta preko modema ste imali solidnu 3G pokrivenost i brzine od oko 7 Mbps. Sada, uz novi 4G telefon i novi ugovor, brzine su približno 1 Mbps, često manje. Da, 1 (JEDAN) Megabit u sekundi. Isto je na 3G i 4G. Nadam se da se slažete da je jako poražavajuće da je mreža toliko "propala" za 8 godina koliko je prošlo od kako sam koristio Vaše usluge, te je korišćenje Home Interneta nemoguće. U poslovnici su mi rekli da postoji "rupa" u pokrivenosti čak i kod 2G signala, koji je dostupan samo na otvorenom, i jako slab unutar objekta. O 3G da ne pričamo, a 4G je tek astronomska tema. Žao mi je što ne mogu da koristim Vaše usluge na lokaciji, te me interesuje da li imate u planu proširenje mreže na moje selo. Ne želim da zvučim nezahvalno, ili drsko, ali mi je čudno da mreža može da se pogorša vremenom. Prilažem link ka screenshot-u mape pokrivenosti i mog mesta.

2018-08-26_120234.jpg