12 odgovora Najnoviji odgovor dana 26.12.2018. 03.24 napisao/la je nemanjank

Obnova uz uredjaj

blockout

Postovani,

Zanima me ima li poente obnavljati ugovor, pogotovo kao neko ko je u Telenoru od pocetka,  uz uredjaj, recimo P20 u Telenoru npr uz paket Total 2, ili zameniti operatera npr u Vip, i ustedeti nekih 7.000 na uredjaju i 2.000 na pretplati, gde bi po trenutnim uslovima za manje para dobili vise (neogranicene razgovore i poruke + 4GB neta, za razliku od Totala 2 gde ima 2 GB neta).

Ima li nesto sto propustam ili je "matematika jasna" ?

• 1. Re: Obnova uz uredjaj
          thestefaneli

Nikola,

u standardnoj ponudi, a u poređenju između Total 2 i NEO 2 paketa si u pravu. Kroz dve godine bi platio više za otprilike tu sumu koju si naveo, s tim što Total 2 paket tokom novogodišnje kampanje ti daje više nego NEO 2. Na primer, imao bi dodatnih 5 GB interneta svakog meseca u narednih 12 meseci, dakle ukupno 7. Pored toga, na raspolaganju su ti uvek dodatna dva digitalna servisa po izboru potpuno besplatno, gde dobijaš po 10 GB interneta za svaki od njih.

Slična je situacija i u varijanti Total 5 i Neo 4, ali je tu već osetno drugačije za internet. Kod nas bi imao po 15 GB interneta svakog meseca tokom naredne dve godine kao i dodatna 3 digitalna servisa umesto 2 - dok je uz Neo 4 svega 4 GB, a u okviru njihove trenutne kampanje "GIGA LOVE" gde se to duplira, imao bi 8 GB, što je opet daleko manje nego sa Total 5.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
          • 2. Re: Obnova uz uredjaj
            blockout

Stefane,

Hvala na odgovoru.

Bio sam do Shop-a i pricao takodje sa Call Centrom. Sve u svemu, to je to, sto pise na sajtu kao i sta ti kazes. Za nekoga kome su digitalni dodaci potrebni se mozda i isplati, za ostatak, tesko.

Sve u svemu, hvala na odgovoru, mislim da cu preci u Vip.

• 3. Re: Obnova uz uredjaj
              swen83

U VIP-u je NEO 2 999 din - 4GB + 1 GB online ako porucis, a u telenoru 1399 din 2GB i dobijes jos 5GB ali samo na godinu dana, tako da svakako je telenor skuplji. Ja ih jurim vec izvesno vreme, da mi daju neku pogodnost kao starom korisniku, ali uvek mi posalju ponudu koja vazi i za nove korisnike. Tako da cu i ja verovatno u vip

• 4. Re: Obnova uz uredjaj
                nemanjank

Zdravo, Nikola i Stefane, trudimo se da svim postojećim korisnicima omogućimo različite pogodnosti pri obnovi ugovora, uključujući mogućnost kupovine na šest rata uz standardnu ponudu, popust na pretplatu uz kupovinu na 12 ili 24 rate, a ako nije planirana kupovina uređaja, tu je mogućnost sklapanja ugovora uz popust na pretplatu ili dodatni saobraćaj.

Svakako sam tu da proverim dostupne opcije, nadam se da ćemo nastaviti saradnju. Slobodno mi pošalji broj u inboks

• 5. Re: Obnova uz uredjaj
                  blockout

Hvala najlepse na odgovoru Nemanja.

Sve te informacije sam vec video na sajtu a i cuo od Vasih operatera.

Nema potreba za ostalim, malopre sam podneo zahtev za raskid ugovora.

Sve najbolje

• 6. Re: Obnova uz uredjaj
                    balun

Pozdrav Nikola,

Iskreno se nadam da nećeš zažaliti što si napustio Telenor !

Ima niz pogodnosti koje nisu napisane u ponudi a čine Telenor, to su prvenstveno ljudi koji su na frontu Telenora, koji nam rešavaju probleme ili odgovaraju na naša pitanja.

Njihova vrednost usluge daleko prevazilazi par dinara manje ili par gigabajta više !

A da, zaboravih, pokrivenost kvalitetnim signalom, I dobrim internet pristupom.

• 7. Re: Obnova uz uredjaj
                      blockout

Pozdrav Stevane,

I ja se nadam tome.

Sto se ljudi tice, ja sam licno imao losija iskustva sa njima, ali i da nisam, njihov je posao da to rade tako da ne vidim neku privilegiju u tome.

O pokrivenosti nisam strucan da pricam i ne krecem se po predelima gde je signal los, tako da si mozda u pravu tu.

A sad, par dinara i gigabajta, svako za svoje pare kupuje, ako za istu stvar mogu manje da platim ja ne vidim problem u tome, danas retko ko ima visak novca.

• 8. Re: Obnova uz uredjaj
                        balun

Pozdrav Nikola,

Da, izbor je svakako tvoj, različita iskustva imamo sa ljudima, meni se posrećilo .

Isto ću prihvatiti da je u ovome vremenu svaki dinar bitan !

Želim ti puno sreće !

• 9. Re: Obnova uz uredjaj
                          swen83

Druže vi se mnogo u telenoru pravite glupi, objasnjavas mi nešto sto te

nisam ni pitao, a piše na sajtu. Prošli put me tako lagao tvoj kolega.

Pitao sam te lepo, dal mogu gigabajti i da dobijem vaucer za mobilni, ne za

drugi broj ili za nečiji drugi, već za moj. Ti mi kao šalješ ponudu, a to

već piše na sajtu. Ako možete da mi date na total 5 gigabajte i popust na

uređaj koji bih uzeo u okviru tog paketa, ostajem kod vas u mreži. Većina

nas se razume u telefone i pakete mnogo više od vas zaposlenih, tako da

nema potrebe da nas lažete. Pozdrav

On Tue, Dec 25, 2018 at 10:15 blockout <

• 10. Re: Obnova uz uredjaj
                            nemanjank

Zdravo, Stevane, nemamo mogućnost kombinovanja ponuda, odnosno na jednom broju nije moguće iskoristiti vaučer koji dobijaš sklapanjem ugovora. Žao mi je ukoliko ti trenutna ponuda ne odgovara, nadam se da će se uskoro pojaviti odgovarajuća promocija.

• 11. Re: Obnova uz uredjaj
                              vojcaa

Da li postoji mogucnost dodatnog popusta na pretplatu za paket total 2 imajuci u vidu da sam vas korisnik vise od 7 godina a ugovor mi je istekao? Razmisljam se za prelazak u VIP-u jer za 999 din imam takodje neograniceno poruke i pozive a uzimajuci period od 2 godine to je skoro 10000 din usteda.

Hvala

• 12. Re: Obnova uz uredjaj
                                nemanjank

Zdravo, Vojkane, za sada nije dostupna navedena promocija. Ukoliko se odlučiš za produženje ugovora na dve godine bez telefona, paket Total 2 je dostupan po ceni od 1399 din. Pored toga, ostvaruješ pravo i na našu novogodišnju promociju, koja ti donosi dodatni net i vaučer koji možeš da pokloniš dragoj osobi ili iskoristiš na drugom broju: Vreme darivanja