4 odgovora Najnoviji odgovor dana 28.12.2018. 02.18 napisao/la je hablemosespañol

Total pripejd dodaci

hablemosespañol

Poštovani,

Pojavili su mi se u ponudi total pripejd dodaci i ponude su extra!

Neograničeno u mreži

200 SMS poruka
      110 mb

55 dinara (7 dana)

Neograničeno u mreži
      100 minuta sa svima
      1000 sms poruka
      1 GB interneta

88,00 dinara (7 dana)

600 minuta u Telenor mreži

600 poruka i
      100 MB

160 dinara (30 dana)

Zanimam me da li su ovo ubuduće trajni dodaci (puzzle dodaci se ne pojavljuju više u aplikaciji) ili samo privremeni kao neki poklon za novogodišnje praznike?

Srdačan pozdrav.

• 1. Re: Total pripejd dodaci
          predrag.brzi12@gmail.com

Postovani,i je

I u mojoj ponudi se u  novoj ponudi Total sve u pripejd dodatku pojavila ponuda  Neograniceno u Telenor mrezi, 150 ka svima. 1000 poruka i

1 GB koji vaze 7 dana za 220 dinara. U mom slucaju predhodna ponuda 10 x vise 120,00 din- dobijas 1.200,00 dinara. koja mi je najvise

odgovarala imajuci u vidu moje prihode. Podsecam da je predhodna ponuda bila 80,oo dinara, pa posle kratkog vremena Telenor bez ikakvih

razloga i opravdanja podize na 120,oo dinara, a sada uvaljuje nesto sto mu niko ne trazi i podize iznos na 220,00 din. i na to te upozorava

dva dana pre isteka promocije. Misljenja sam da ce i ova ponuda vrlo kratko trajati, jer sa ovakvom politikom Telenor kuce, vrlo brzo ostati

bez svojih dugogodisnjih korisnika imajuci u vidu konkurenciju koja da dosta povoljne ponude. Pisao sam i zalio se ali odgovor nikakav to

je politika kuce. Pa i takva politika ima svoj kraj, jedan o jedan korisnik ide kod povoljnije konkurencije.  Srdacan pozdrav

• 2. Re: Total pripejd dodaci
            nemanjank

Zdrav, ponuda promocija za pripejd korisnike se kreira na osnovu potrošnje i korisničkog trajanja, i može da se razlikuje za svakog posebno, kao i da se menja. Svi detalji su uvek dostupni u app Moj Telenor. Drago mi je da ti se ponuda dopada

• 3. Re: Total pripejd dodaci
              nemanjank

Zdravo, Predraže, kako sam naveo u prethodnom odgovoru, ponude se kreiraju na osnovu korisničkog trajanja i potrošnje, i mogu da se razlikuju. Žao mi je ukoliko ti trenutna ponuda ne odgovara. Svakako predlažem da redovno pratiš app Moj Telenor, nadam se da će se uskoro pojaviti promocija po tvojoj meri.

• 4. Re: Total pripejd dodaci
                hablemosespañol

Meni je ponuda ovakva zato što karticu ne koristim uopšte za pozive, samo za 2 besplatna servisa po izboru. Što manje koristiš, ponude bolje. Čim povise ponudu, ne kupuješ, pa onda ponovo vrate na staro. Tako je bilo u mom slučaju.