7 odgovora Najnoviji odgovor dana 31.01.2019. 03.12 napisao/la je nemanjank

Mr Vaucer

daco

Zasto vauceri vise ne vaze iako sam poklonio prijateljici i jos veceg bezobrazluka uzela je play 10 paket sa telefonom j4  koji uz paket kosta 1 rsd a prodavac u Odzacima joj je uzeo vaucer i rekao da donese jos 1980 rsd... stvarno bez reci... O cemu se radi na kraju...

• 1. Re: Mr Vaucer
          thestefaneli

Dalibore,

proverićemo sve, ne brini. Da nije možda tih 1980 dinara bilo za učešće ukoliko je sklapala nov ugovor na dve godine kao nov korisnik?

J4+ jeste za 1 dinar ako se sklapa ugovor na dve godine uz Play 10 (2.299 dinara mesečno), ali ako se uzima na 24 rate, onda je cena pretplate 1.799 + 805 rata telefona. Za taj telefon korišćenje vaučera ne igra nikakvu ulogu uz prvi model otplate, jer je svakako već za dinar. Međutim, ako je uzela telefon na rate, onda ima smisla. Tada ima popust 10.000 dinara na telefon, tako da joj rata iznosi 388 + pretplata 1.799 na 24 meseca. Možeš slobodno i da pogledaš potpisan ugovor koji je svakako dobila. Piše na vrhu da li je vaučer iskorišćen na ugovoru, koji je iznos pretplate i rate.

• 2. Re: Mr Vaucer
            daco

Postovanje... Nije uzimala nista na rate... samo je uzela nov broj i telefon... uz play 10 naravno... kao nov korisnik...

• 3. Re: Mr Vaucer
              daco

Upravo sam pricao sa njom ponovo... ona je rekla da telefon kosta 19800 uz play 10... Znaci prodavnica u Odzacima Telenor... A Ivana Nikolic je ime prijateljice koja je uzela novi broj i telefon... hvala unapred...

• 4. Re: Mr Vaucer
                thestefaneli

Dalibore,

ne mogu bez broja da proverim šta se desilo. Zamoliću te da se javiš Nemanja u inbox.

1 od 1 smatraju da je ovo korisno
                • 5. Re: Mr Vaucer
                  nemanjank

Zdravo, Dalibore, očekujem broj u inboksu kako bih proverio sve.

• 6. Re: Mr Vaucer
                    daco

... njen broj

• 7. Re: Mr Vaucer
                      nemanjank

Dalibore, obrisao sam broj kako je vidljiv svima. Zamoliću te da mi pišeš u inboks, pratimo se.