7 odgovora Najnoviji odgovor dana 12.02.2019. 08.51 napisao/la je vladislav

Email koji je u Telenor sistemu, u prodavnici?

vladislav

Poštovani, ne znam da li sam pogodio podfolder za postavljanje pitanja, slobodno premestite ako nije pravilno.

Zanima me koji email imam u sistemu telenor kad zaposleni u prodavnici telenora nadje mene kao korisnika? Moj email je isti i ovde na forumu i na Connect telenor portalu, pa bi bilo dobro da isti bude upisan i u kompjuteru sistema. Ako nije, da li moram da odem lično do prodavnice ili  samim tim sto je na Connect nalogu ta email adresa, znači i da je u sistemu ta email adresa?

Razlog je taj, zato sto sam promenio email adresu skoro, i koliko sam našao online da odradim promenu, ja sam odradio ali ne znam da li je i u sistemu to promenjeno po defaultu. Razlog je taj, zato sto pre par godina (tad još nije postojao Connect portal), sećam se, moja neka stara email adresa je sve vreme bila upisana u kompjuteru u telenor prodavnici, a vec tad sam celu komunikaciju sa telenorom radio sa drugom adresom. I kad to primetismo u prodavnici, zaposlena je morala rucno da promeni u kompjuteru.

Zahvaljujem unapred, Vladislav